güzel
yeni
Sarı Kedi 2

Sarı Kedi 2

Tuşlar:

fare
Sarı Kedi 2 oyunu oyna. Yavru sarı kedimizi gıdıklayıp şekilden şekle girdiriyoruz. Sevimli kedimiz Bu kez biraz yaramaz olsada yine komik ve sevimli.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra oyun başlıyor. Fare ile kedimizin yüzüne, kulaklarına, ayaklarına tıklayıp onu gıdıklayacak ve çeşitli hareketler yapmasını sağlıyacağız. Fare ile üzerine geldiğimizde el işareti çıkan yerlere tıklanabiliyor. Ayrıca alt taraftaki mumlara tıklamak sureti ilede sarı kedi gıdıklanabiliyor. Her mum kediye farklı bir hareket yaptırıyor. Birde sarı kedinin resimlerden oluşan hikayesi var. Sağ üst taraftaki küçük kedi resmine tıkladığımızda bu resimli hikaye kısmı açılıyor. Sarı ok işaretleri ile bir sonraki resme bakabiliriz. Yavru kedimizin diğer arkadaşları ve maceralarının yer aldığı güzel bir resimli hikaye. Bu resim sayfasını kapatıp oyuna tekrar dönmek için sağ üst köşedeki çarpı işaretine tıklamamız yeterli olacak. Görünüşe göre sarı kedimiz çok neşeli ve sevimli. Sarı kedimizi gıdıklayalım ve bakalım hangi komiklikleri yapacak.

İyi eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Yellow Cat Ginger

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar