güzel
yeni
İkiz Kediler

İkiz Kediler

Tuşlar:

1. oyuncu: hareket:yön tuşları, ok atışı:ctrl veya boşluk(space) tuşu, 2. oyuncu: hareket: w,a,s,d, ok atışı:f
İkiz Kediler oyunu oyna. Kedi kardeşler ile canavar savaşı yaptığımız iki kişilik macera oyunu. Uçan melek olan 2 kardeş kedi ok atarak cesurca savaşıyor.

Nasıl Oynanır;

Click to start yazısı gelene kadar bekliyoruz. Yükleme tamamlandıktan sonra herhangi bir yere tıklayıp sayfayı geçiyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde play butonuna basalım. Oynanış seçimi sayfası açılacak. Ayrıca bu sayfada tuşlarıda değiştirebiliyoruz. Redefine keys yazılı butona bastığımızda sırası ile hangi tuşu değiştirmemiz gerektiği tuşlar üzerinde belirtiliyor. Bizde varolan tuşun yerine hangilerini kullanmak istiyorsak o tuşlara sırası ile klavyeden basıyoruz. Oyunu tek kişilik oynamak için 1-paleyer, iki kişi oynamak için 2-player yazılı butona basarak devam edelim. Açılan sayfadan en üstteki play butonuna basacağız. Bölüm listesinden 1 yazılı kutuyu seçiyoruz. Açılan tanıtımı skip yazısına tıklayıp geçebiliriz ve sonrasında oyuna başlıyoruz.

İkiz Kediler iyi birer okçu. Bu macerada yollarına çıkan kötü canavarları haklayıp onlardan kurtulacaklar. Okları onlara bir çok farklı şekilde yarar sağlıyor. Zıplayıp çıkılamayan yerlerde yine okumuzu kullanıyoruz. Duvarlara sapladığımız okların üstünden zıplayıp yukarı katlara çıkabiliriz. Okun saplanmadığı yerlerde kardeş kediler çevredeki nesneleri kullanacak. Kahraman kedilerimiz canavarlara yakalandığı zaman canları eksiliyor, üç can hakları var ve hepsini kaybettiklerinde bölüme yeniden başlıyorlar. Oyunda hareketli olmalıyız ve canavarlar yaklaşmadan okumuzla vurmalıyız. Melek kedilerimiz bütün minik canavarları yok edip savaşı kazandıklarında kanatlanıp uçarak yeni bölüme geçiyorlar. Yeni bölümlerde canavar çeşitleride artıyor ve yok olmalarıda zorlaşıyor. Bazı canavarların iki kafası oluyor ve her iki kafasından da ayrı ayrı vurmak gerekiyor, bazı canavarlarda korumalar oluyor ve bölüm ilerledikçe vurmakta çok kolay olmuyor. Canavarları yok ettikten sonra geride kalan balonları topladığımızda ekstra güç kazanıyoruz. İkiz kediler oyununu arkadaşımız veya kardeşimizle iki kişilik olarakta oynayabiliriz. Biri canavarlara yakalandığında diğeri işi bitirir ve birlikte daha kolay ve eğlenceli olur. Oyunun ilerleyen bölümlerinde yardımcı bir ortağa ihtiyacınız olabilir.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Twin Shot 2: Good & Evil

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar