güzel
yeni
Sirk Cambazı

Sirk Cambazı

Tuşlar:

fare
Sirk Cambazı oyunu oyna. Eğlence sirkinde komik ve yeşil bir cambaz. Akrobasi gösterisi sırasında havuza atlamasına yardım edelim.

Nasıl Oynanır;

Türkçe oynamak için sağ alt köşedeki bayrak listesinden TR simgeli Türk Bayrağını seçiyoruz. Sonra oyna butonuna basarak devam edelim. Yüklemenin ardından tekrar oyna butonuna basacağız. Açılan bölüm listesinen birinci sıradakini seçerek oyun başlatılıyor.

İlk bölüm alıştırma yapacağız. Ok işareti ile gösterilen yere tıklamamız istenecek. Sirk cambazı su havuzuna düştüğünde bölüm geçiliyor. Gösteri sırasında kullanılacak bazı araçları biz yerleştireceğiz. Bunları alt taraftan alıp istediğimiz yere koyuyoruz. Parçaları doğru şekilde yerleştirmek için cambazın hangi akrobasi hareketini yapıp nereye düşeceğini belirlemeliyiz. Cambazın gösterisi tehlikeli ve zorlu hareketler içeriyor. Bu harika gösteriyi izlerken seyircilerde heyecanlı dakikalar yaşıyorlar. Oyunun bazı bölümlerinde bizde hızlı ve dikkatli olmalıyız. İyi bir zamanlama ve çabukluk gerektiren yerlerde sirk gösterisi için iş bize düşüyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Circus

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar