güzel
yeni
Yeşil Kurbağa 2

Yeşil Kurbağa 2

Tuşlar:

fare
Yeşil Kurbağa 2 oyunu oyna. Kutudaki küçük kurbağa şeker peşinde koşarken zaman yolculuğuna çıktı. İpi kes ve şekeri kurbağaya yedir.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlanınca kutunun içine rastgele sayı yazıp tık işaretli butona basıyoruz. Yazdığımız sayıyı kabul etmeyebilir, o zaman farklı bir sayı denemeliyiz. Ana sayfaya geldiğimizde play butonu ile oyunu başlatıyoruz. Faremizle çizgi çekerek ipi keseceğiz. Daha kolay ip kesmek için ana sayfadaki options kısmından tıkla kes(click the cut) ayarını seçmeliyiz.

Komik ve sevimli kurbağamız yeni macerada bizlerle. Şeker peşinde koşarken yanlışlıkla zaman makinasına giriyor. Küçük kurbağa zaman yolculuğuna çıkacak ve bizde ona eşlik edeceğiz. Yolculuğu sırasında yeni arkadaşlarla tanışan yeşil kurbağa bulduğu şekerleri yemeyi de ihmal etmiyor. İşte bizde kurbağamızı beslemek için şekerleri ona ulaştıracağız. Bu o kadarda kolay olmayacak. Şekeri kurbağalara ulaştırmak için zekamızı kullanıp çözüm yolları üretmeliyiz. Balonlar, hava üfleyici toplar gibi çeşitli mekanizmaları da kullanıp şekerleri hareket ettiriyoruz. Şekeri tam kurbağanın üzerine getirmek biraz beceri ve dikkat gerektiriyor. İpi kes ve kutudaki kurbağaya şekeri yedir.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Cut the Rope: Time Travel

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar