güzel
yeni
Zombi Görevi 13

Zombi Görevi 13

Tuşlar:

1. OYUNCU Hareket: "W,A,S,D" Vuruş: "C" Mega Vuruş: "C Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" Bomba: "V" Yeniden Yükle: "X" Zıpla: "W"(Duvarda Yürü / Yüzme Yukarı ) Silah değiştir: "QE" Özel Saldırı: "Q+E" (Bar dolduğunda)

2. OYUNCU Hareket: "OK TUŞLARI" Hit: "L" Mega Hit: "L Tuşuna Basılı Tutun ve Bırakın" El Bombası : "K" Yeniden Yükle: "J" Zıpla: "YUKARI OK TUŞU" (Duvarda Yürü / Yukarı Yüzme ) Anahtar silah: "OP" Özel Saldırı: "O+P" (Bar dolduğunda)
En sevilen 2 kişilik oyunlarımız arasında yer alan Zombi Görevi 13 sitemizde sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Zombie Görevi 13. bölümüyle bambaşka bir evrende devam ediyor . Kahramanlarımız büyülü bir kitap bulur ve masal dünyası başlar. Prensesi kötülüklerin elinden kurtarmak için kahramanlarımıza yardım edin. Onu sevgili prensine geri getir ve normal dünyaya dön! Yeni macerada birçok destansı silah, mekanik ve araç sizi bekliyor. Oyun içinde kazandığınız jetonlarla rehineleri kurtarın, patronlarla savaşın ve günlük ödüllerinizi toplayın ve Mağazada gerekli iyileştirmeleri yapın.

Oyunu hem 1 Kişilik hem de 2 Kişilik olarak oynayabilirsiniz . Geçemediğiniz bölümlerde " W " ikonundan videolu anlatıma göz atabilirsiniz . Ayrıca oyunu ilk kez oynarken " Normal " modda başlamanızı öneririz .

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Zombie Mission 13

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar