güzel
yeni
Kahramanlık Görevi

Kahramanlık Görevi

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, ateş: fare, kapı açma-silah değiştirme: shift veya q, mermi doldurma: r
Kahramanlık Görevi oyunu oyna. Kahraman saldırı timi askerlerinin çeşitli operasyon bölgelerine gönderildiği bir görev yapma savaş oyunu. Bizde bu kahraman askerlerden birini yöneteceğiz.

Nasıl Oynanır;

Oyunda gittiğimiz bölgedeki düşman askerlerini yok etmeliyiz. Kahraman askerler ile bölgeyi tamamen kontrolümüz altına aldığımızda görevi tamamlıyoruz. kahramanlık Görevi oyununda 3 farklı oynanış bölümü bulunuyor; oyun açıldığında olay yaızısına bastığımızda karşımıza seçenekler çıkıyor; campaign(ilerlemeli bölüm), challenges(skorlu bölüm), quick match(görev ve oynanış ayarlarını kendimiz yapıp oynadığımız bölüm). Quick match kısmına girdiğimizde yapabileceğimiz ayarlar şu şekilde; sol üst kölşedeki simgelerden bayrak koruma gibi çeşitli oynanış tarzlarını seçiyoruz, bu kısmın altında oyunun kaç puanda biteceği gibi ayarlar var. Sağ üst kısımdaki resimden oynayacağımız bölümü seçiyoruz, bu kısmın altındaki add+ yazılarından da takımlara oyuncu ekleniyor, her takım en fazla 6'şar kişilik ekiplerden oluşabiliyor. Bunun altındaki difficulty kısmından ise oyunun zorluk seviyesi seçilebiliyor. Bu ayrları istediğimiz şekilde seçip start game yazısından oyuna başlıyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Strike Force Heroes

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar