güzel
yeni
Sevimli Yunus Gösterisi

Sevimli Yunus Gösterisi

Tuşlar:

fare
Sevimli Yunus Gösterisi Oyunu Oyna. Denizde yunus balığı yüzdür. Yunus gösterisi yaparak inci topla ve deniz altını mercanlarla süsle.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra ok işaretine bastığımızda oyunumuz başlıyor. HTML5 tabanlı grafiklerle yapılmış oyunda yunus balığı bakımı yapacağız. Sağ alt köşede mercan resimlerine tıklayıp açılan listelerden seçim yaparak yunus havuzuna yerleştirip süslüyoruz. Sol köşedeki inci resminden ise deniz yıldızları, inciler ve yunus balığımıza arkadaş olsunlar diye balık ve yengeçler alabiliyoruz. Yunus balığını temizlemek ve beslemek için ise sol alt köşedeki yunus resmine tıklayıp buradan seçim yapmalıyız. Tüm bunlarla yunusu mutlu etmeye çalışacağız. Üst kısımdaki dolphin yazısı ile belirtilen gösterge yunusun mutluluk oranı. Hemen sağındaki lagoon göstergesi yunusun yüzdüğü göleti ne kadar iyi süslediğimizi belirtiyor. Sağ üst köşedeki pearls yazılı yerde ise elimizde bulunan inci sayısı yazacak. Süsleme ve yiyecekler bu incilerle alınıyor.

Daha fazla inci toplamak, hemde canı sıkılan yunusu yüzdürmek için denize açılmalıyız. Sol üst kısımda çember içinden geçen yunus resmini tıkladığımızda açık denize gideceğiz. Burada bölümler halinde yunus gösterisi yapıyoruz. incileri toplayıp yolun sonuna gideceğiz. Bölüm geçişlerinde oyun yapımcısına ait reklamlar çıkabiliyor, kısa süre sonra oyun yeniden başlayacaktır.

Yunusun deniz macerası yalnızca inci toplamaktan oluşmuyor. Akıllı yunus ile akrobasi hareketleri yapabiliyoruz. Su üzerinde zıplama yaparak uçma hareketleri yapılıyor. Yukarı atlayıp topları patlatma ve çemberden geçme gösterileri de yaparak yunus balığımızı mutlu edeceğiz.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

My Dolphin Play Day

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar