güzel
yeni
Şekil Katlama 3

Şekil Katlama 3

Tuşlar:

fare
Şekil Katlama 3 oyunu oyna. Hayvanlar üzerinde parçaları birleştir, tamamla ve şekli ortaya çıkart. Şekil yerleştirme ve yapma yapboz oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine tıklıyoruz. Kısa bir yüklemenin ardından açılan sayfada play butonuna basarak Şekil Katlama 3: Hayvalar oyununu başlatıyoruz. Yapboz oyunumuz oldukça güzel ve eğlenceli. Oynanışı şu şekilde; kağıt üzerine çizilmiş bir hayvan resmi var. Birde resmin üzerine bağlanmış hareketli yapboz parçalarımız olacak. Amacımız bu hareketli ve parçalı yapbozu tamamlamak, ortaya hayvan şekli çıkartmak. Parçalar resmin üzerine köşelerinden çivi ile sabitlenmiş ve birkaç parçada uç uca eklenerek bağlanmış. Şekli oluşturmak için bu parçaları faremizle tutup resmin üzerinde olması gereken yerlere yerleştireceğiz. Şekil parçalarını hareket ettirmek ve birleştirmek yetenek ve beceri istiyor. Hangi şekil nereye konacağını ise zeka ve dikkatimizle buluyoruz. Şekil yerleştirme oyunumuzda ilk bölümler kolay, oyun ilerledikçe ise zor ve daha çok yapboz parçası bulunan bölümler karşımıza çıkacak. Hangi parçanın nereye konacağını şekil kenarına uyan parçaları karşılaştırıp eşleştirme yaparak bulabiliriz. Oyunun her bölümünde yeni bir hayvan resmi şekli ortaya çıkaracağız. Toplam 60 bölümden oluşan uzun bir şekil bulmaca oyunu. Şekil Katlama 3: Hayvanlar oyunun çözümünü için sayfamızdaki çözüm videosu kısmından izleyebilirsiniz. Parçaları yerleştir ve hayvan şekli yap.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Shape Fold Animals

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar