güzel
yeni
Şekil Değiştiren

Şekil Değiştiren

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, dönüşme: 1,2,3
Şekil Değiştiren oyunu. Fil, fare ve tavşan görünümüne dönüşebilen sevimli bir canlı, çokta akıllı. Şeklini değiştirerek yoluna çıkan engellerden geçiyor.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına bastığımızda oyun başlıyor. Bulunduğumuz odadan kurtulmak için çıkış kapısına ulaşmalıyız. Kapıya gitmemizi engelleyen bazı nesneler oluyor. Şekil değiştirme özelliğimizle fil, tavşan ve fare arasından hangisine ihtiyacımız varsa onu alıyoruz. Hayvanlardan herbirinin farklı özellikleri var. Fil çok güçlü ve elinde bir tane de çekiç var. Nesneleri itmek ve kutuları kırmak file düşüyor. Faremiz küçük yerlerden geçmemize yardımcı olacak, ayrıca peynir parçalarını yemek farenin işi. Tavşanın zıplama kaabiliyeti ile yüksek yerlere ulaşmak için onun şekline dönüştürüyoruz. Farklı araçlarda oyunda yer alıyor. Balon yapma makinası da bunlardan bir tanesi. Üzerine gelip beklediğimizde uçan bir balonun içine giriliyor. Kapıya ulaşmamızı engellemeye çalışan yaratıklarda olacak. Bunlardan ya kaçarak kurtuluyoruz yada yok ederek kapının görünür hale gelmesini sağlayacağız. Bazı bölümler de hiç bir engel olmuyor, bunlar kolay ve bölüm arasında oynanan puan toplama oyunları olacak.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Shape Shifter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar