güzel
yeni
Atomları Birleştir

Atomları Birleştir

Tuşlar:

fare
Atomları Birleştir oyunu oyna. Aynı renk komşu balonları patlattığımız atomik bulmaca oyunu. Zekanı kullan, doğru atomları birleştir ve havai fişekli hücreleri patlat.

Nasıl Oynanır;

Play game yazılarına tıklıyoruz. Listeden 1. bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Amacımız tüm atomik hücreleri patlatmak. Bir balonun üzerine geldiğimizde ona komşu 2 tane aynı renkte balon varsa hücreye tıklayıp bu balonları patlatıyoruz. Patlatabileceğimiz balonlar sarı bağlantı ve tik işareti ile gösterilecek. Tüm balonları patlatmak için belli bir sıra ile ilerlemeliyiz. Bazı bölümlerde farklı özellikte atomlarda var. Bomba atomları, renk değiştirme atomları, yer değiştirme ve bağlantı kesme okları gibi. oyunda 3 yıldız alabilmek için en az tıklama ile bölümü geçmeye çalışıyoruz. Bölümler çok zor olmayan zeka bulmacaları içeriyor. En karışık bölümleri bile birkaç denemede geçebilirsiniz. Takıldığınız yerlerde oyun çözümünden tüm bölümlerin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Atomları birleştir güzel vakit geçirebileceğimiz bir oyun.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Atomic Puzzle Xmas

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar