güzel
yeni
Döndür Patlat

Döndür Patlat

Tuşlar:

sol-sağ yön tuşları veya a,d yada fare(fare ile oynamak için menüden üzerinde yön tuşları resmi olan butona bir kez tıklıyoruz)
Döndür Patlat oyunu. 3D kutu patlatmaca oyna. Çemberin etrafında dönerek bilyeyi iç kısma fırlat ve renkli kutuları hedef alarak patlat.

Nasıl Oynanır;

Oyunun açılması için internet tarayıcısında unity 3d web player eklentisi kurulu olmalıdır. Play butonuna bastığımızda oyun alanı seçimi yapacağımız sayfa açılıyor. 5 adet oyun alanı var. İstediğimiz birini seçebiliriz. Sonraki sayfada bölüm listesi açılıyor. Listeden ilk sıradakini seçtiğimizde oyun başlayacak.

Oyunun başlamasıyla top fırlatılıyor. Biz sadece raketi yöneteceğiz. Topun dışarı çıkmaması için onu takip ederek raketle yakalayıp vurarak tekrar iç kısma gönderiyoruz. Oyunda topu takip etmek son derece zor, bölüm geçmekte yine zor tabiki. Tavsiyemiz bu baş döndürücü oyunu uzun süre oynamamanız. Aslında biraz yorucu bir oyun. Bölüm geçmek için çaba sarfetmeyin. Yorucu hale getirmeden tadında bırakmak lazım değilmi! Kutuların hepsini patlatmak için toplam 3 top hakkı verilmiş. patlayan kutulardan bazı özellik çemberleri etrafa saçılıyor. Bunlarıda raketle alarak kutuları patlatmakta yardım almış oluyoruz.

Oyun Türü;

Unity WebGL ile yapılmıştır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Anoix WebGL

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar