güzel
yeni
F16 Yarışları

F16 Yarışları

Tuşlar:

Oyun kontrolleri:

Oyuncu 1: Hareket: "W, A, S, D" Füze: "F" Makineli tüfek / Lazer silahı: "G" Üzerine gelme konumunu düzelt: "R"

Oyuncu 2: Hareket: "OK TUŞLARI" Füze: " O " Makineli Tüfek / Lazer tabancası:" P " Üzerine gelme konumunu sabitleyin:"L"
Savaş uçakları ile hem yarışın hem de savaşın. Son derece eğlenceli 2 kişilik savaş oyunumuz sizlerle.

Nasıl Oynanır;

Uzayda savaşlar ve yarışlarla dolu anlar yaşayacağınız "F16 Yarışları" oyunu ile maceraya atılmaya hazır olun ! Güzel yarış haritaları ile kendinizi eğlenceli anlar yaşamaya hazırlayın ve kariyer modu görevlerini finanse edin. Oyunu tek oyunculu veya iki oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Oyunda üç oyun modu var. Bu modlar Yarış, Görevler ve Serbest Dolaşım'dır. Bu modlar arasında, Yarış ve Serbest Dolaşım modlarını tek oyunculu veya iki oyunculu oyun modunda oynayabilirsiniz . Yarışları tek oyunculu modda oynarsanız, kazanabilirseniz yarışlardan jeton kazanıyorsunuz ve bu jetonlarla yeni hovers satın alabiliyorsunuz. Yarış modunda, orada altı harita bulacaksınız. Her haritanın ödülü artımlı olacaktır. Görev oyun modunda, her biri renkli ve birbirinden zor on iki savaş haritası olacak. Satın aldığınız her Gelindiğinde için , siz "den yeni silahlar satın alabilirsiniz MAĞAZA bir benzeri" menüsü makinalı tüfek , alazer silahı veya güdümlü füze . Özellikle görev oyun modunu oynamak istediğinizde kesinlikle bir silaha ihtiyacınız olacak ve oyunun başında makineli tüfek satın alabiliyorsunuz. Serbest modda, meteor görevleri veya havada süzülen savaşlar için de silahlara ihtiyacınız olacak. Oyun garajındaki her Hover farklı bir hız, hızlanma, kullanım ve kalkan özelliğine sahiptir. Görev modunda ve yarış modunda ilerlediğinizde, yeni gezinme araçlarına ihtiyacınız olacak. Garajda yeni gezinti araçlarını kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Cyber Racer Battles

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar