güzel
yeni
Gomo ve Köpeği

Gomo ve Köpeği

Tuşlar:

fare
Gomo ve Köpeği oyunu. Çocuk Gomo uzaylılar tarafından kaçırılan köpeği Dingo'yu kurtarmak için macera dolu bir yolculuğa çıkacak.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra oyun başlıyor. Sevimli çuval adam karakterimiz Gomo rüyasında köğeğini görüyor. Sabah uyandığında meraklanıp hemen dışarı çıkarak köpeği Dingo'nın yuvasına bakıyor. Fakat kulübesi ve tasması duran köpek kayıp. Bir süre sonra gerçek ortaya çıkıyor. Uzaylılar gelerek köpeği kaçırdıklarını ve fidye olarak ta kırmızı kristal elması onlara getirmesini istiyorlar. Köpeğini çok seven Gomo hemen kristali bulmak için yola çıkıyor. Oyunda Gomo'yu fare ile hareket ettiriyoruz. Gidebileceği yerlerin üzerine fare işaretçimizi getirdiğimizde ok işareti çıkacaktır. Gittiğimiz yerlerde işimize yarayacak bazı eşyaları topluyoruz. Elimizde bulunan topladığımız araçlar sol üst köşedeki menüde sıralanıyor. Kullanmak istediğimizde fare ile buradan tutup alarak nerede ihtiyacımız varsa oranın üzerine getirerek bırakıyoruz. Gomo ile küçük bulmacaları çözerek ilerleyeceğiz. Bazen odalarda yol bulma şeklinde çözümler ararken, bazen de yapboz bulmacaları çözüyoruz. Kristali bulma peşinde renkli bir yolculuk yapacağız. Köpeği Dingo'yu uzaylılardan kurtarmak için çıktığı bu yolculukta Gomo'yu bir çok sürpriz bekliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Gomo

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar