güzel
yeni
Hayalet Kabarcıklar

Hayalet Kabarcıklar

Tuşlar:

fare
Hayalet Kabarcıklar oyunu oyna. Aynı renkli kabarcıkları yanyana getir. Komik suratlı hayalet balonları patlat ve aşağı düşürerek elmasları topla.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklayalım. Tanıtım kısmı gelecek, izlemek istemezsek skip yazısından geçebiliriz. Menü sayfasından play butonundan devam edelim. Karşımıza 3 tane oynama seçeneği geliyor; story mode bölümlü süreli oyun, survival mode bölümsüz oynayabildiğimiz kadar devam etme, zen mode ise süresiz oyun seçeneği. Herhangi birine tıkladığımızda oyun başlıyor. Süreli oyunda saati sol tarafta görebilirsiniz; oyun içerisinde de ek süre alacak kabarcıklar var. Topladığımız elmas mücevherler sol bömede, patlattığımız hayalet kabarcıklar sağ taraftaki sarı sıvı ile gösteriliyor. Sağ taraftaki bölmenin içinde bir çember göreceksiniz, buraya tıkladığımızda kabarcık patlatarak nasıl puan toplayacağımız yazıyor. Aynı renk kabarcıklar bir araya geldikçe bağ oluşturuyorlar. Bizde kılıcımızla üzerlerine tıklayıp patlatıyoruz. Hayalet kabarcıklar içlerinde küçük birer elmas barındırıyor. Biz balonları patlattıkça geriye bu elmaslar kalacak. Elmasları aşağı düşürerek topluyoruz. Hayalet balonlar çeşitli komik suratlar yapıyorlar. Bazıları sinirli bakışlar atarken bazılarıda bize dil çıkarıyor. Yinede onları patlatmamızdan kurtulamayacaklar. Her balonun özellikleride farklı. Kafes içerisinde bulunan veya donmuş kabarcıklar oluyor. Mayınlarla yanyana geldiğinde mayını patlatarak bu özellikli kabarcıklarıda patlatabiliyoruz. Yeni bölümlerle bunun gibi farklı özellikler karşımıza çıkacak. Güzel bir hayalet Kabarcık patlatma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Popping Ghosts

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar