güzel
yeni
Hazel Bebek Görgü Kurallarını Öğreniyor

Hazel Bebek Görgü Kurallarını Öğreniyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Görgü Kurallarını öğreniyor oyunu. Annesi hazele görgü öğretecek. Uyması ve bilmesi gereken davranış ve görgü kurallarını öğretiyor.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Akıllı bebeğimiz Hazel bazen biraz yaramazlık yapıyor. Bu yüzden annesi ona bugün bazı görgü kurallarını öğretmek istiyor. Evde Hazel ile birlikte vakit geçirip yaptığı doğru ve yanlışları ona uygulamalı şekilde gösterecek. Böylece Hazelde görgü kurallarını öğrenecek. Aynı zamanda annesi ona tehlikeli ve dikkat etmesi gerekli şeyleride öğretip Hazelin kendini ve çevresini korumasını sağlayacak. Annesi mutfakta yemek yaparken Hazelde yanında oynuyor. Bu sırada yaptığı yaramazlıklarda annesi onu uyarıp tehlikeli araçlardan uzak durmasını öğretiyor. Daha sonra amcası ve onun küçük kızı Kayla evlerine misafirliğe geliyor. Buda annesi için hazele yeni görgü kuralları öpğretmesi için fırsat olacak. Yemek yerken nasıl davranması gerektiğini gösterecek. Aynı zamanda arkadaşları ile uyumlu ve iyi bir şekilde vakit geçirmesini de öğretiyor.

Oyunda nerelere tıklayacağımız resimler ve ok işaretleri ile bize gösteriliyor. Bizde odadan gösterilen eşyaları bulup yine ok işaretleri ile gösterilen yerlere getiriyoruz. Yapılacakları üst tarafta gösterilen süre dolmadan tamamladığımızda yeni bölüme geçiliyor.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Learns Manners

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar