güzel
yeni
Hazel Bebek Yüzme Öğreniyor

Hazel Bebek Yüzme Öğreniyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Yüzme Öğreniyor oyunu oyna. Hazel amcasından suda yüzmeyi öğreniyor. Yüzmeyi yeni öğrenen Hazel arkadaşıyla havuzda yüzüyor.

Nasıl Oynanır;

Fare işaretçimizle Play ve start yazılarının üzerine bastığımızda oyuna başlıyoruz. Oyunda Hazel Bebeğe yardım ediyoruz. Hazel bizden bazı eşyalar istiyor. Ne istediğini resimler ve ok işaretleri ile gösterecek. Yapmamız gereken en kısa sürede bunları odadan bulup getirmek. Oyunda farklı işlerde yapıyoruz. Bazen Hazele krem sürüyor bazen de ağladığında yüzünü silerek onu güldürüyoruz. Eşyaları farklı yerlere koymamız veya bir aracı çalıştırmamız gibi değişik görevlerde oluyor. Hazel Bebek oyunumuz bölümler halinde ilerlleyecek. Üst tarafta gösterilen süre dolmadan işleri bitirdiğimizde yeni bölüme geçiyoruz ve Hazel Bebek mutlu oluyor.

Hazel Bebek bu oyununda yüzmeyi öğrenecek. Hazel büyüyor ve yeni yeni uğraşlar ediniyor. Havuzda arkadaşlarının yüzdüğünü gören bebeğimiz de yüzmeyi öğrenmek istiyor. Fakat ona yüzme öğretecek birini bulmalı. Biraz düşünüyor ve aklına yüzme bilen amcası geliyor. Amcası Cem ona yüzme dersi verebilir. Hazel annesine arıyor ve amcasına ona yüzme dersi vermesi için konuşmasını istiyor. Yüzücü Amcası teklifi kabul ediyor. Amcası Hazelin yüzme hocası olacak. Hazel hemen yüzücü elbiselerini hazırlıyor. Havuz elbiselerini giyiyor ve yüzüne krem sürüyor. Oyunda krem sürmek için el parmaklarını tam kırmızı çemberlerin üzerine getirip tıklamalıyız. Hazel yüzme öğrenmeye önce küçük havuzdan başlıyor. Tabi can simidi takmayı unutmuyor. Can simidi onu sudaki kazalardan koruyacak ve suya alışmasını sağlayacak. Hazel ilk başta biraz korksada sonra alışıyor ve vakti geldiğinde havuza giriyor. Amcası ona havuzda yüzmeyi öğretiyor. Yüzme öğrenirken arkadaşı Kaylada ona yardım ediyor. Ve birazda havalı kol süngerlerinden yardım alıyor. Akıllı bebeğimiz Hazel kısa sürede yüzmeye başlıyor. Yüzmeyi öğreniyor ve şimdi Hazelin yüzme zamanı! Hazelin havuz keyfi başladı, arkadaşıyla yüzüyor ve suda oynuyorlar.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Swimming Time

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar