güzel
yeni
Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor

Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor

Tuşlar:

fare
Hazel Bebek Mevsimleri Öğreniyor oyunu oyna. Öğretmen okulda Hazel ve arkadaşlarına mevsim adlarını öretiyor. 4 mevsimi öğrenme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play ve start yazılarına bastığımızda oyun başlıyor. Hazel ve oyundaki diğer karakterlere yardım edeceğiz. Ne istediklerini ok işaretleri ve resimlerle bize gösterecekler. Bizde gösterilen eşyayı alıp yine ok işareti ile belirtilen yere koyacağız. Süre bitmeden işleri tamamladığımızda Hazel mutlu oalcak ve yeni aşamaya geçeceğiz.

Hazel Bebek bu eğitici oyununda mevsimleri öğrenecek. Hazel büyüdü ve artık okula gidiyor. Öğretmenleri onlara sınıfta ders veriyor ve bugün okuldamevsimleri öğretme etkinlikleri çalışması yaptıracak. Öğretmen mevsimleri öğretme etkinliklerini Hazel Bebek ve arkadaşları için oyun haline getirecek. Hazel ve okul arkadaşları ilk olarak 4 tane mevsim olduğunu ve bunların isimlerini öğrenecekler. Seçtikleri eşya resimlerini ilkbahar, yaz, sonbahar, kış manzaralı resimlere uygun olarak ekliyorlar. Daha sonra da mevsime göre ne tür kıyafetler giyeceklerini öğrenecekler. Hazel Bebek eve gelince sevinçle annesine mevsimleri öğreniyorum diyecek. Öğretmenleri öğrencilerine konu hakkında elişi ödevi verdi. Hazel bebek hemen mevsimleri öğrenme hakkında ödev yapıyor. Ödevin konusu kış mevsimi. Kağıttan maket ev ve karla kapı bir bahçe yapacak. Yaptığı minyatür evi okulda tanıtacak ve böylece mevsimleri daha iyi öğrenecekler. Hazel Bebek ile güzel bir mevsimleri öğrenme oyunu. Haydi bakalım, Hazel Bebek ile mevsimleri öğrenelim.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Baby Hazel Learn Seasons

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar