güzel
yeni
Kunduz Blokları 2

Kunduz Blokları 2

Tuşlar:

fare
Kunduz Blokları 2 oyunu. Blokları patlat ve kunduzları yavrularına kavuştur. Aç tilkilerden uzak dur ve kunduz ailesini bir araya getir.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan play butonuna basıyoruz. Oyunu Türkçe oynamak için sol üst köşedeki dil listesinden Türk bayrağını seçmeliyiz. Daha sonra sayfadaki ok işaretli butona basarak devam ediyoruz. Bölüm listesi açılacak. İlk sıradaki bölümü seçtiğimizde oyuna başlıyoruz.

Kunduz ailesinin büyükleri blokların üzerinde duruyor. Yavrular ise aşağıda yuvanın içerisinde bekliyorlar. Kunduzları aşağı indirip yavrulara kavuşturmak için blokları patlatıyoruz. Kunduzun yuvaya ulaşabilmesi için bloklar belli bir sıra ve zamanlama ile patlatılmalı. Kunduzu yuvaya ulşatıracak farklı farklı çözüm yolları üretmek mümkün. Amacımız en az sayıda kutu patlatarak kunduzu yuvaya ulaştırmak. Kunduzun yuvaya gideceği yol üzerinde aç tilkiler var. Kunduzları tilkilere kaptırmamak için onlara dokunmadan ilerlemeliyiz. Blokları patlatıp kunduzları yavrularına kavuşturuyoruz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Beaver Blocks 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar