güzel
yeni
Kuş Kurtarma 3

Kuş Kurtarma 3

Tuşlar:

fare
Kuş Kurtarma 3 oyunu. Buzun içindeki donmuş minik kuş bizden yardım istiyor. Su ile buzu eriterek çöz ve buz küpündeki tüm kuşları kurtar.

Nasıl Oynanır;

Oyunu Türkçe oynamak istersek; sağ alt köşedeki bayrak menüsünün üzerine gelip açılan listeden Türk Bayrağını seçeceğiz. Sonra ok işaretine tıklayıp devam edelim. Açılan sayfada yeni oyun yazısına tıkladığımızda oyunumuz başlayacak. Çok zor değil, kolay sayılabilecek bir oyun. Kuş Kurtarma 3 oyununda önceki oyunlarında bulunan aynı özellikler var. Üzeri yıldızlı mavi şişe su fışkırtıyor. Bunu yapmak için şişenin üstüne gelip fare sol tuşumuzu basılı tutuyoruz. Kuşun buzu çözülüp kuş kurtulana kadar su fışkırtalım. Bu şekilde buzu erit ve kuşu kurtar. İlerleyen bölümlerde suyu yönlendirmek için tahta parçası ve su fırlatıcılar gibi ek özellikler olacak. Bunların bazılarını istediğimiz yere koyabiliyoruz, çevresindeki ok işareti ile de yönleri değiştiriliyor. Buz küpünün önünde engel olabiliyor; suyun rengini değiştiren nesneleri su fışkırtıp alarak engeli çözecek renkte su fışkırtabiliyoruz. Çevrede boş bardaklar oluyor. Bunlarıda su fışkırtarak doldurup puan alınıyor. Birde çevrede gizli kuş yemi paketleri var. Bunları da arayıp bulabilirsiniz. Bu iki özelliği isterseniz yapabilir, istersenizde direk kuşu kurtarabilirsiniz. Bölümü geçmek için mecburi değil, yapmak bize kalmış. Su fışkırtarak buzu çöz ve buz küpündeki tüm kuşları kurtar, özgür bırak ve uçarak evlerine gitsinler.

İyi eğlenceler. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Unfreeze Me! 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar