güzel
yeni
Neşeli Maymunlar

Neşeli Maymunlar

Tuşlar:

1. oyuncu: yön tuşları, 2. oyuncu: w,a,s,d, başlatma: boşluk tuşu
Neşeli Maymunlar oyunu oyna. Sevimli iki maymunun orman macerası. Kaybolan maymunları evlerine götürün. 2 kişilik maymun oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına bastığımızda oyunumuz başlıyor. Ormanda kaybolan iki maymunun macerasında onlara yardım edeceğiz. Maymunları mutlu etmek için önlerine çıkan engelleri aşarak Tsingy adlı topraklarda bulunan evlerine ulaştıracağız. Madagaskar ay maymunlarımızın farklı özellikleri bulunuyor. Siyah renkli olanın adı Mada. Özelliği yolumuza çıkan tehlikeli canlıları yok edebilmesi. Maymun Mada ile yok etmek istediğimiz tehlikeli canavarların üzerine zıplıyoruz. Tam tepesinden üstüne düştüğümüzde canavar yok oluyor. Diğer beyaz maymunumuzun adı Saha. Bunun özelliği ise yükseğe zıplayabilmesi. Yüksek yerlere çıkma görevlerini Saha yapacak. İkisinin beraber geçeceği yerlerde diğer maymunu saha'nın sırtına alıp önce onun geçmesini sağlıyoruz. Sevimli maymunların yolu geçebilmesi için birtakım çözümler üretmesi gerekiyor. Kapalı engelleri düğmelere basarak açmalı ve yukarı çıkmak için asansörleri kullanmalılar. Boşluk bulunan yerlerden geçmek beceri ve dikkat gerektiriyor. Aşağı düşmeden tam zamanında karşıya atlamalıyız. Maymun kardeşler çıkış noktasına varmadan önce kapının açılması için ateş böceklerinin hepsini toplayacaklar. ilerleyen bölümlerde elma ve portakal da toplayıp sepetin içine dolduruyoruz ve bu şekilde kapı açılıyor. Oyun alanına 3 adet yıldız konulmuş. Bunları da toplamak puan kazandırıyor. Bölümü geçmek için neşeli maymunları kendi resimlerinin bulunduğu yere getirmeliyiz. Arkadaşlarınız veya kardeşlerinzle oynayabileceğiniz 2 kişilik güzel bir maymunlar ile parkur geçme macera oyunu. Maymunları evlerine götürün ve onları sevindirin.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Lunar Lemurs

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar