güzel
yeni
Kablo Bağlama 2
Kablo Bağlama 2
Altıgen
Altıgen
12 Dilim
12 Dilim
12 Numara
12 Numara
Mavileri Fırlat
Mavileri Fırlat
En Zor Zeka
En Zor Zeka
Çılgın Bilimadamı
Çılgın Bilimadamı
Boya Küpü
Boya Küpü

f
+ - 100%
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%
Benzer Oyunlar

Oyun Videosu

Toz Şeker Doldur

Tuşlar:

fare

Açıklama;

Toz Şeker Doldur oyunu 1 oyna. Yol çizerek dökülen şekerleri yönlendirip topla. Toz şekerleri bardağa doldur. Toz şekeri doldurma zeka oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonu ve 1. bölümü seçerek toz şeker doldurma oyununu başlatıyoruz. Şeker taneciklerini fincana doldurmak için yol çizerek şekerleri yönlendirdiğimiz bir zeka oyunu oynayacağız. Her fincana 100 tane toz şeker taneciği toplamalıyız. Bölümlerin ilerlemesiyle zorluk seviyesi yükselen bir oyun. Şekerler üst kısımdaki virgülden dökülmeye başlıyor. Toz şekerleri fincana dökmek için istediğimiz kadar yol çizebiliyoruz. Oyunda birden fazla bardak olduğunda toz şekerleri bardağa koymak için belli bir sıraya göre toz şekerlerin her bardağı doldurmasını sağlayacak çözümleri üretmeliyiz. Şekerlerin rengini değiştirecek bölümlerde var ve her renkteki toz şekerleri kendi rengindeki fincana dolduruyoruz. Yol çiz ve şekerleri bardağa doldur.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Sugar, Sugar
Yorumlar