güzel
yeni
Toz Şeker Doldur 3

Toz Şeker Doldur 3

Tuşlar:

fare
Toz Şeker Doldur 3 oyunu oyna. Yukardan düşen toz şekeri bardağa doldur. Yol çizerek şekerleri toplama ve bardağa dökme zeka oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Bölüm listesinden 1. level ile devam edip oyuna başlayacağız. Oyunda aşağı dökülen şekerleri bardağa dolduruyoruz. Toz şekerleri fincana dökmek için faremizle yol çizeceğiz. Bu yolları öyle çizmeliyiz ki şekerler fincanlara yönlensin. Toz şeker yukardaki virgül işaretinden dökülecek. Şekeri bardağa ulaştırmak için istediğimiz kadar yol çizebiliriz. Bölümü geçmek için her bardağa 100 tane toz şeker doldur. Bölümler ilerledikçe farklı renkli bardaklar olacak. O zamanda renk değiştirici geçitlerden toz şekeri farklı renge dönüştürerek şekeri aynı renkteki bardağa doldur. Oyunda kullanacağımız başka özellikler de olacak. Mesela şeker fincanı ters çevrilmiş olarak duracak ve bizde yer çekimi butonuna basarak şekerlerin yukarı doğru düşmesini sağlayacağız. Bazende şekerlerin yere düşmesini sağlayıp yukardan tekrar çıkmasını kullanarak üst kısımdaki bardakları dolduruyoruz. Birde şeker ışınlayıcılar var. Bunlar da şekerin başka noktadaki ışınlayıcıdan çıkmasını sağlıyor. Tüm bu özellikleri kullanarak şekerleri bardağa topla. Toz şeker toplama üzerine yapılmış güzel bir zeka oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Sugar, Sugar 3

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar