güzel
yeni
Saklanmış Eşyalar

Saklanmış Eşyalar

Tuşlar:

fare
Saklanmış Eşyalar oyunu oyna. Resimlerde bazı eşyalar saklanıyor. Alt tarafında gösterilen saklı eşyaları arayıp bulalım. Bölümlü bir nesne bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıkladığımızda bölüm listesi açılacak. Oyun 12 bölümden oluşuyor. İlk bölüm için level 1 yazılı resmi tıklıyoruz. Açıklama kısmını continue yazısından kapattığımızda arama bulma oyunu başlıyor. Saklanmış eşyaları resimde bulacağız. İlk bölümde toplam 10 gizli eşya olacak. Süresiz ve tıklama sınırı yok. Yinede bulamadığımız zor gizlenmiş eşyalar olabilir. Oyunculara yardımcı olmak için bir buton bulunuyor. Bulamadığımız eşyalardan bir tanesinin yerini öğrenmek için yardımı kullanabiliriz. Bunun için sol alt köşedeki hint yazılı çember mavi renk ile dolduğunda buraya tıklayıp gizlenen objelerden birinin yerini öğrenebiliriz. Bu oyunumuzda her bölüm için 3'er kez yardım alınabiliyor. Bölüm geçişlerinde çıkan hazine sandığını tıklayıp geçiyoruz, patlatma oyunlarını ise skip yazısından oynamadan kapatabiliriz. Arayıp bulma oyunumuzda her bölüm farklı özellikte. Bazı bölümlerde eşyalar önceden gösterilip aklımızda tutarak bulmamız istenecek. Bazılarında ise her eşya için 10'ar saniye süre veriliyor. Bir başka bölümde ise resimdeki aynı nesneden 20 tanesini 20 saniye içinde toplayacağız. Oyunumuzda iki resim arasındaki farkları bulma bölümleride yer alıyor.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The True Story

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar