güzel
yeni
Tahta Parçaları

Tahta Parçaları

Tuşlar:

fare
Tahta Parçaları oyunu oyna. Verilen parçaları duvardaki askılara tutturup dengede durmalarını sağlayacağız. Kutular ile denge kurma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Kutu ve tahta parçalarını dengede tuttururken aynı zamanda parçaların yeşil düğmeyede temas etmesi sağlanmalı. Bölümü geçmek için parçalar bütün düğmelere aynı anda 4 saniye temas etmelidir. Tahta parçalarıyla butunlara değebilecek şekilde denge kurmalıyız. Çivi parçaları tahtaları duvara sabitlemek için kullanılacak, küçük bir askının üstünde duran tahtanın altındaki askıya çiviyi getirip tahtayı buraya sabitleyeceğiz ve üstüne parça koymak kolaylaşacak. Çiviyi parçaları yerleştirmedende istediğimiz parçaya sürüklersek o parça mavi olur ve parçayı koyduğumuzyerde sabitlenir. Oyunda kırmızı tuşlara parçaların temas etmemesi gerekiyor. Oyunda bazı bölümlerde de kumbaraya para düşürme bulunuyor. Paranın altındaki parçaları alarak hareket etmesini ve kumbaranın içine düşmesini sağlayacağız. Tahta Parçaları oyununun çözümüne oyunun altındaki videodan ulaşabilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Wooden Pieces

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar