güzel
yeni
Trafik Yönetme

Trafik Yönetme

Tuşlar:

fare
Trafik Yönetme oyunu oyna. Trafik ışıkları söndü. Trafik polisi olarak kavşak yolu kontrol et. Yaya trafiğini yönlendir ve araba kazası olmadan trafiği işlet.

Nasıl Oynanır;

İlk olarak "play" yazan yere basıyoruz. Sonraki sayfada yol hariası gelecek. İlk sıradaki "1" yazılı yola girelim. Ne yapacağımız gösterilecek. "Start" yazısına basıp işe koyuluyoruz. Şehirde elektrikler kesildi. Trafik ışıkları çalışmıyor. Trafik ışıkları sönen kavşak noktasına polis olarak biz görevlendirildik. Trafiği kontrol et ve araba kazası olmadan yoldaki araç ve yaya insan akışını sağla. Arabaların üzerine bastığımızda duruyorlar. Tekrardan üzerlerine basarak harekete geçiriyoruz. Ayrcıa tutup ileri sürüklresek hızlı gidiyorlar. Bu özellikleri hızlı kullanmalıyız. Her bölümü geçemk için sol üst köşede gösterilen kadar puan toplamalıyız. Üst orta kısımda ise kalan süre yazacak. Trafik polisi olarak şehirde kavşağı yönetme oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Street Fever: City Adventure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar