güzel
yeni
Süslü Koyun

Süslü Koyun

Tuşlar:

fare
Süslü Koyun oyunu oyna. Çıkış kapısına ulaşmak isteyen kara koyuna yardım et ve zindandan kurtar. Koyunumuz önüne bir engel çıkana kadar aynı yönde gidecek kadar inatçı.

Nasıl Oynanır;

Play yazılarına tıklayalım. Bölüm seçme sayfası geldiğinde 1. bölümü seçip herhangi bir yere tıkladığımızda oyun başlayacak. Tüm bölümleri bitirdğimizde bölüm seçme sayfasına gelerek en alttaki bonus kısmından yeni bölümleri oynayabiliriz. Oyunda koyunumuzu engellerden geçirmek için balonla uçuracağız. Koyunun üstüne fare ile tıkladığımızda balon takılıyor ve yükselerek ileriemesini sağlıyoruz. Bölümler ilerledikçe etraftaki eşyalarıda kullanmamız gerekiyor. Süslü koyun bu arada beslenmeyide ihmal etmiyor ve etraftaki yiyecekleri mideye götürüyor. Koyunumuz etraftaki yiyeceklerle beslendiğinde puan alıyoruz, çıkış kapısına ulaşmak için zamanın geçmesiylede alcağımız puan azalıyor. Süslü Koyun oyununda geçemediğimiz yerlerde aşağıdaki oyun çözümü görüntüsü yardımcı oalcaktır.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Dolly the Sheep

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar