güzel
yeni
Koyunların Sorunu 2 Londra

Koyunların Sorunu 2 Londra

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, koyunları seçme:1,2,3 veya fare
Koyunların Sorunu 2 Londra Oyunu. Shaun ve arkadaşları 3 koyunun çıktıkları yolculuğa katılacağız. Akıllı koyunlar ile güzel bir macera bizi bekliyor.

Nasıl Oynanır;

Oyunumuzda iki farklı oynanış şekli var; ikinci bölüm olan Koyunların Sorunu 2 Londra kısmında yollarda minübüsle ilerleyen koyunlarımız çorapları toplamak için uğraşacaklar, birinci bölümde ise kısa bir alıştırma(training)bölümü oynayacağız. Bu bölümde koyunlarımız önlerine çıkan engelleri nasıl aşacaklarını öğrenmeye çalışacaklar. Koyunların Sorunu 2 Londra'da koyunlarımız bir minübüsün içindeki çorapların peşine düşerken minübüsün bir anda hareket etmesiyle kendilerini uzun bir yolculuğun içinde bulacaklar. Minübüsteki yolculuklarında çorapların peşini bırakmayan koyunlar herşeyden habersiz yolculukları onları Londra şehrine götürecek. Londra'da yollarına binaların üstünden ilerleyerek devam eden koyunlar başlarına daha fazla sorunlar açacaklar. Koyunlar karşılarındaki sorunları ve engelleri geçebilmek için ekip halinde çalışarak gösterilen hedeflere ulaşmaya çalışmalılar, oyunda hangi koyunu hareket ettireceksek onu seçiyoruz. 3 numaralı küçük koyunun adı Timmy, 2 numaralı Shaun ve 1 numara şişman koyun da Shirley. Koyunları evine götürmek için çevredeki nesneleride kullanmaları gerekiyor. Koyunların Sorunu 2 Londra oyununun çözümünü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Home Sheep Home 2: Lost In London

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar