güzel
yeni
Uçan Çamurlar

Uçan Çamurlar

Tuşlar:

1. oyuncu: yön tuşları, 2. oyuncu: w,a,s,d
Uçan Çamurlar Oyunu Oyna. Mavi ve yeşil çamurlar karikalar diyarında macera dolu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkıyor. 2 kişilik yardımlaşmalı bir oyun.

Nasıl Oynanır;

En alt taraftaki play butonuna basalım. Açılan sayfadan start butonundan devam edelim. Listeden 1. bölümü seçtiğimizde oyun başlayacak. Çevrenizde kırmızı hücreler göreceksiniz. Bölümü geçmek için tüm bu hücreleri topluyoruz. Dikkat edin, etraf tehlikelerle dolu! Hücreleri topladıysanız sıra çıkış kapısını bulmaya geldi. İki çamuru da içinde beyaz ışık olan bu kapıya getirdiğimizde bölümü geçiyoruz. İlerleyen bölümlerde kapıların ve bazı geçitlerin önlerinde lazer engeller olacak. Engelin içinden geçmek için aynı renkteki ışıklı hücreleri alıyoruz. Hücreyi hangi çamur almışsa engelden o geçebiliyor. Lazer engelin üzerinde durarak kapıyı açık tutup diğer çamurunda geçmesini sağlıyoruz. Oyun içerisinde bu tür yardım ederek geçilecek birçok yer bulunuyor. Uçan çamurların bu zorlu macerasına katılın ve harika diyarı keşfedin.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Fly Slime

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar