güzel
yeni
Uçan Amigo 4

Uçan Amigo 4

Tuşlar:

fare
Uçan Amigo 4 oyunu. Uçan amigo 4. macerada farklı ülkelere seyahat ediyor. Balonlu adam Şerif Panço yolculukta iki balonla uçacak.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine tıklıyoruz. Açılan listeden 1. bölümü seçtiğimizde nereye seyahat edeceğimiz gösterilecek. Sağ alt taraftaki ok işaretinden devam ettiğimizde oyun başlıyor. Bölümler arasında yapımcının reklamları çıkabilir, kısa süre beklediğimizde oyuna tekrar dönebilirsiniz.Uçan amigo 4. oyunda ilk olarak Tibet ülkesini ziyaret edecek. Doğu Türkistan Devleti'nin güneyindeki bu ülke Meksikalı Şerif Panço için aşılması zor dağlarla çevrili. Oyunda iki balonla şerifi uçurarak dağların arasından geçiriyoruz. Şerif Panço'nun üzerine tıkladığımızda balonlar şişerek uçmaya başlıyor. Tekrar üzerine tıkladığımızda da duruyorlar. Havaya doğru yükselirken tuzaklardan geçmek için çevredeki araçları kullanacağız. Hava üfleme, roketlerle engelleri patlatma, kolları çevirip yolu açmak gibi. Uçan Amigo'muzun seyahetinde sonraki durakları Amerika'nın Meksika sınırındaki Texas eyaleti ve şuan Rusya içinde kalan Türk toprağı Sibirya bölgesi. Şerif Panço seyahat ettiği yere göre kıyafetler giyebiliyor. Sol üst köşedeki üzerinde p harfi yazan elbise simgesine tıkladığımızda Uçan Amigo'ya farklı kıyafetler giydirebiliriz. Uçan Amigo'ya yardım edelim ve dünya seyatini tamamlasın.

İyi eğlenceler. www.OyunDedem.com

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Amigo Pancho 4: Travel

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar