güzel
yeni
Uçan Amigo 5

Uçan Amigo 5

Tuşlar:

fare
Uçan Amigo 5 oyunu. Şerif Amigo Panço yeni maceralar peşinde. Balonlu uçan adam Panço bu serüveninde Kuzey Kutbu ve Peru'ya yolculuk edecek.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına basıyoruz. Bölüm listesinden 1. sıradakini seçelim. Açılan tanıtım kısmını ok işaretinden geçtiğimizde oyun başlıyor. Uçan adamın elbisesini değiştirmek için üzerinde p yazılı gömlek simgesine tıklıyoruz. Buradan istediğimiz kostümü seçip giydirebiliriz.

Amigo Panço ilk olarak Arktik Bölge yani Kuzey Kutbu'na gidecek. Oyunda Şerif Panço'ya uçması için yardım edeceğiz. Yoluna çıkan çeşitli engellerden geçmesini sağlamalıyız. Panço elinde tuttuğu 2 balonla uçuyor. Balonları patlatmadan yükselmesi için akıllıca hareket etmeli. Panço'nun üzerine tıkladığımızda yukarı doğru uçmaya başlıyor. Onu durdurmak için tekrar üzerine tıklıyoruz. Karşısına çıkan sarı toprakları faremizle kazıyıp temizleyeceğiz. Farklı araçlar da kullanacağız. Araçları çalıştırmak için düğmelerine tıklıyoruz veya düğmeyi sağa-sola çekerek kullanıyoruz. Blok ve kutuları da tıklayıp patlatacağız. Bombalı ve dikenli tuzaklar gibi bir çok sürpriz Uçan Adam Panço'yu bekliyor olacak. Bölümlerde alınması zor yerlere birer tane yıldız konulmuş, istersek bunları da Uçan Amigo ile almaya çalışabiliriz.

İyi Eğlenceler.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Amigo Pancho 5: Arctic and Peru

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar