Yeşil Cüce

Tuşlar :

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, özellik kutusu: boşluk tuşu, özelliği kullanma: enter, dönüşme: 1,2, eşya alma: aşağı hareket tuşu

Yeşil Cüce Oyunu


Yeşil Cüce ile gökyüzüne yükselmek için sihirli ormanda geçen maceralı bir yolculuk. Anahtarları toplayıp kapıları açarak ilerliyoruz. Renkli ve sürprizlerle dolu bir masal dünyası oyunu.

Yeşil Cüce Oyunu Nasıl Oynanır;


Play butunundan oyunu başlatıyoruz. Açılan konuşma baloncuklarını boşluk tuşuyla geçeceğiz. Yeşil cücemiz gkyüzüne çıkmak istiyor. Bunun için gerekli uzay aracına ulaşmak için maceralı bir yolculuğa çıkıyor. Yeşil cüce kapalı kapıları açmak için saklanmış anahtarları bulmalı. Sonrasında kapıya gelip boşluk tuşuna basarak çantamızı açıyoruz. Yön tuşları ile anahtarın üzerine gelip enter tuşuna bastığımızda kapı açılıyor. Ormanda ilerlerken baloncukları ve kalpleri toplayıp can kazanacağız. Bazı yerlerde diğer arkadaşlarımızı ve dönüşme güçlerini kullandığımız farklı oyun bölümleri var. Diğer arkadaşımızı yönetmek ve Yeşil Cüceye geri dönmek için gerekli tuşlar 1 ve 2 sayıları. Ormandaki bu sihirli macerada güzel vakit geçirmenizi dileriz. İyi eğlenceler!

Reklam

Benzer
OYUNLAR
Yeşil Kurbağa 2
Maymunu Mutlu Et Yeşil Cinler
Kırmızı ve Yeşil 2
Yeşil Kurbağa
Yeşil Zeka
Kırmızı ve Yeşil
Göklerin Adamı Felix
Farenin Macerası
3 Panda 2: Gece
Salyangoz Bob 8
Buharlı Robot
Sarı Kız
Mantar Avcısı
Macera Adası
Garsonlar Harika Diyarda
Koyun Fırlatma