güzel
yeni
Açgözlü Timsah

Açgözlü Timsah

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, zıplama ve yeni bölümü başlatma: boşluk tuşu, tekrar başlatma: r, durdurma: esc, bölüm listesi: enter
Açgüzlü Timsah oyunu oyna. Uykucu timsah paragöz ve çok aç gözlü. Uyuyan timsah rüyada altın peşinde. Aç gözlü yeşil timsah ile altın topla.

Nasıl Oynanır;

Yüklemeden sonra çıkan play yazısına tıklıyoruz. Daha sonra tanıtım kısmını herhangi bir yere tıklayıp geçelim. Tekrar play yazısına tıkladığımızda bölüm listesinin olduğu odaya geliyoruz. Burada yeşil timsahımızı 1 sayısının olduğu yere getirerek aşağı hareket tuşuna basalım ve oyuna başlayalım.

Timsahımız oldukça açgözlü. Uyuyan timsah rüyasında altınların peşinde koşup durduğu bir macera görüyor. Bu macerada kral timsah olarak ona yardım etmek ve altın toplamak için çeşitli parkurlarda mücadele edeceğiz. Aç timsahın rüyası bizi çok zorlu altın toplama bölümlerine götürecek. Yeşil canavar timsah zıplama ve bazı duvarların içinden geçme becerisine sahip. Bizde bu zıplayan timsah ile tüm altınları en kısa sürede toplamaya çalışacağız. Kaç tane altın toplayacağımız ve geriye ne kadar kaldığı sol üst köşede yazacak. Bölümler ilerledikçe daha zorlu tuzaklar ve etaplar bizi ekliyor olacak. Sevimli timsah ile güzel bir altın toplama macerası oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Chompy: The Greedy Crocodile

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar