güzel
yeni
Peynir Yiyen Fare

Peynir Yiyen Fare

Tuşlar:

fare
Peynir Yiyen Fare oyunu oyna. Fare Jerry, peynir yemek için yuvasından dışarı çıkıyor. Ama kedi Tom her yere tuzak kurdu. Jerry ile peynir toplama labirenti oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play game yazısından oyunu başlatıyoruz. Uyur gezer fare çok acıktı. Gece yarısı peynir atıştırmak için yuvasından çıkan Jerry'yi tuzaklara yakalanmadan diğer kapıdan tekrar yuvasına döndürmek için odaya yönlendirme okları ve zıplatma yayları yerleştiriyoruz. Ok işaretlerini yerleştirdikten sonra start yazısını tıklayıp jeryy'yi gönderiyoruz. Diğer kapının açılması için Jerry ile anahtarı alacağız. Yol üzerindeki peynirleri de yiyen jerry'yi güvenli şekilde yuvasına geri götürüyoruz. Tom ve Jerry Gece Atıştırması Oyunu ile her bölümde toplam 5 tekrar hakkımız var. Bölümü 5 tekrarda geçemediğimizde en başa dönüyoruz, can haklarımızın sonuna gelmeden yapamadığımızda alttaki oyun çözümü videosundan nasıl yapıldığına bakabilirsiniz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Tom and Jerry in Midnight Snack

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar