güzel
yeni
Adam yada Canavar

Adam yada Canavar

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş-saldırı: fare sol tuş veya z, uçma-ayakla saldırı: fare sağ tuş veya x, savaş aracı yerleştirme-özel güçler: c veya boşluk tuşu, savaş aracı-özel güç seçme: q,e, bakış açısı değiştirme: v, durdurma: p veya esc
Adam yada Canavar oyunu oyna. 3D lego şehirde savaş yap. İnsan seçip şehrini koru veya uzaylı dev dinazor canavarları seçerek şehri yık.

Nasıl Oynanır;

Adamı seçmek için play as man, canavarları yönetmek için play as monster butonuna basıyoruz. Sonraki sayfada bölüm listesi geliyor. Sol alt köşedeki done butonundan devam edelim. Şimdi de güçlendirme seçeneklerin bulunduğu yere geldik. Sağ üst köşede sahip olduğumuz puan yazıyor. Eğer adamı seçtiysek can ve uçma gücünü artırabiliriz. Ayrıca tank, uçak, helikopter, savaş gemileri, mayın ve bomba çeşitlerinden alabiliyoruz. Canavar içinse onu güçlendirecek seçenekler, alev ve buz topu fırlatma gibi özel yetenekler alınabiliyor. Bunları almak için seçeneklerin alt tarafında bulunan puan miktarını gösteren sayıyı tıklamamız yeterli. Son olarak done butonuna bastığımızda oyunumuz başlıyor. Tam ekran oynamak isterseniz oyunu durdurup sağ üst köşedeki içinde ok işaretleri bulunan kare kutuyu tıklıyoruz. Tam ekrandan çıkmak içinde yine aynı kutuya veya klavyeden esc tuşuna basmalıyız.

Oyunda adamın uçuş deposu sağ alt köşedeki mavi kutularla belirtiliyor. Hemen bunun altında ise kalp simgeleri ile kalan can hakkını görebilirsiniz. Sahip olduğumuz savaş araçları ise alt orta kısma konulmuş. Herbirinden kaç tane koyabileceğimiz üzerlerinde yazıyor. Canavarlar savaşımızda şehri kurtarmak için onu yok etmeliyiz. Şehrin hasar durumu sol üst tarafta bulunan sarı çizgi ile belirtilecek. Canavar binaları yıktıkça sarı rengin yerini kırmızı alıyor. Canavarın sağlık durumu ise sağ taraftaki sarı renk ile gösterilecek.

Her bölüm farklı şehirde ve yeni bir dev canavarla oynanıyor. İlk canavarımız dinazor Rex. Canavarları seçip yönetmek çok keyifli. Koca ayaklarıyla binaları bir çırpıda ezip darmadağın ediyorlar. Binalardan geriye bazı mücevherler kalıyor, bunları da toplamak puan aldırıyor. Şehir koruyucusu insan yada canavarları yönetme arasında seçiminizi yapın ve şehirde savaşın.

Oyun Türü;

HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır.

Oyunun Orijinal Adı;

Man or Monster

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar