güzel
yeni
Balon Patlat

Balon Patlat

Tuşlar:

fare
Balon Patlat oyunu 1 oyna. Balon toplarını fırlat ve yanyana duran aynı renkteki baloncukları vur. Renkli balonları patlatma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ok işaretine basıp oyuna başlıyoruz. Oynaması kolay ve güzel bir balon patlatmaca oyunu. Fırlatıcı kısmında hangi renkte balonu göndereceğimiz ve sıradaki rengi görebiliyoruz. Amacımız en az 3 tane aynı rengi yanyana getirmek. Fırlattığımız balonu aynı renkte en az 2 tane birbirine komşu olan balonun yanına gönderirsek hepsini patlatıyor. Oyun süresiz ve rekorlu. Balonlar oyun alanını kaplamadan olabildiğince çok patlatma yapmaya çalışıyoruz. Balonlar biriktikçe atış alanımız daralıyor. Boşa balon fırlatmamalıyız. Her patlatılmadan geçen atış boş geçme hakkı sayısından düşüyor. Kalan boş atış hakkı fırlatma noktasının sol yanında gösteriliyor. Buradaki kahverengi top sayısı kalan boş geçme sayımız. Bu tükendiğinde en üstte bir sıra daha balon geliyor. Fırlattığımız balon topunu hep aynı renklerin yanına atalım. Böylece renkler çok karışmasın. Oyun ilerledikçe aynı renkli balonları yanyana getirmek zorlaşacaktır. Can hakkı her turda azalıyor ve tekrar 5 tane oluyor. Topu fırlatalım ve rengarenk balonları patlatalım.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Bubble Shooter 6: Black Hole

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar