güzel
yeni
Ben 10 Kayıp Dünya Macerası

Ben 10 Kayıp Dünya Macerası

Tuşlar:

hareket: yön tuşları, dövüş: boşluk tuşu, dönüşme: z'ye basılı tutup yön tuşlarıyla seçme
Ben 10 Kayıp Dünya Macerası oyunu oyna. Ateş topu, yıldırım topu, yaban köpeği ve vahşi asma karakterlerinin bulunduğu ben 10 çizgi film oyunu.

Nasıl Oynanır;

Ateş topu ateş fırlatma, yıldırım topu yuvarlanarak canavarları ezme, yaban köpeği radar ve vahşi asma karakteri zehirli ateş özelliğine sahip. Ben 10'un bu macerasında kayıp dünyanın sırlarla ve gizemlerle dolu tehlikeli bölgelerinde ilerlemeye çalışacağız. Karşımıza en az Ben 10'un sahip olduğu dönüşme güçleri kadar çok farklı canavarlarla karşı karşıya gelecek ve onlarla kıyasıya bir mucadeleye gireceğiz. Kayıp dünyada canavarlar kadar yollarda bulunan tuzaklarda geçmemiz gereken yollarda çokça bulunuyor, Ben 10'un dikkatli ve cesurca bu engellerden kurtulması gerekiyor. Ben 10 oyunda her karakteri gerekli yerlerde kullanarak rakiplerini yok edecek ve yoluna devam ederek diğer bölümdeki kayıp dünyanın yeni maceralarına doğru yoluna devam edecek.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Ben 10 Final Adventure

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar