güzel
yeni
Kayıp Nesne Bulma

Kayıp Nesne Bulma

Tuşlar:

fare
Kayıp Nesne Bulma oyunu oyna. Manzara ve oda resimlerinde saklanmış olan kayıp eşyaları ara ve bul. Güzel bir yeni eşya bulma oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklıyoruz. Oyuncu ismi yazacağımız bir kutu açılacak, skip yazısından tıklayıp geçebiliriz. Daha sonra bölüm listesi açılacak. 12 bölüm ve birde bonus olmak üzere toplam 13 bölüm bulunuyor. Listeden 1. bölümü seçiyoruz. Bilgilendirme kutusunu continue yazısından kapattığımızda oyun başlayacak.

Her bölümde toplam 10 tane eşya bulacağız. Bulmamız istenen eşyaların resimleri alt tarafta gösterilecek. Bizde aynısını resimde arayıp bulacağız. Kimi zaman bahçede kimi zamanda evin içindeki odada eşya arıyoruz. Oyunun her bölümünde farklı özellikler olacak. Bazen resmi gösterilen eşyayı 10 saniye içinde bulmamız istenecek ve zamana karşı yarış içinde olacağız. Bazı bölümlerde ise iki resim arasındaki 10 farkı bulmamız istenecek. En güzel bölümlerden biride eşyaların önceden gösterildiği ve aklımızda tutarak resimde aradığımız bölüm. Bonus bölümde ise süre dolmadan 20 tane aynı objeyi toplamaya çalışacağız. Bölüm aralarında ise şeker patlatma oyunu çıkıyor. Burayı oynamadan da geçebiliyoruz. Yardım ve çözümü için sol alt köşedeki hint yaılı butonu kullanıyoruz. Burası yeşil renk ile dolunca üzerine tıklayıp kayıp nesnelerden birinin yerini öğrenebiliriz. Güzel bir bölümlü nesne bulmaca oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

The secret Residence

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar