güzel
yeni
Düğüm Çözme

Düğüm Çözme

Tuşlar:

fare
Düğüm Çözme Oyunu Oyna. Çember şeklinde kenarlardaki noktalar birleştirilerek oluşturulan düğümü çözeceğiz. Güzel bir ip açma zeka oyunu.

Nasıl Oynanır;

Start yazılarına faremizle tıklayıp oyunu başlatıyoruz. Oyunun üst tarafında new yazısı yeni bir düğüm ile oyunu başlatmak için, reset yazısı aynı düğümle oyunu tekrar başlatmak için kullanılıyor. Oyunda kırmızı noktalar iplerle birbirine bağlanmış durumda. Yapmamız gereken iplerin birbiri üzerinden geçmeyecek şekilde kırmızı noktaları yerleştirerek düğümü çözmek. Düğümü bir anda çözmek yerine önce birkaç tanesini kenara çekerek karışıklığı biraz açmalıyız. Özellikle çok fazla bağlantı olan noktaları ayırıp bunlarla çakışan ipliklerin noktalarını da sırayla düzelterek düğüm sayısını azaltmalıyız. Peki herşeyi yaptıktan sonra da bir kaç ip birbiri üstünden geçiyorsa ne yapacağız; düğümün karışmasını da göze alıp birbiri üstünden geçen ipliklerin olduğu düğümü çözeceğiz. Noktaları kenarlara taşımak yerinedüğümlerin iç kısmınada taşıyabiliriz. Oyunun püf noktası düğümleri sırasıyla tek tek açmak.


Düğüm Çözme oyununda size iyi eğlenceler dileriz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Little Mess

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar