güzel
yeni
Eşya Arama

Eşya Arama

Tuşlar:

fare
Eşya Arama oyunu oyna. Tepedeki gizemli evde bilinmeyen nedenlerle eşyalar kayboluyor. Odaları dolaş ve evin sırrını çöz, saklanan eşyaları arayıp bul.

Nasıl Oynanır;

Play butonuna basıyoruz. Açılan bilgi kutucuğunu continue yazısından kapattığımızda oyun başlayacak. Kasabada tekinsiz bir ev var. Durmadan eşyalar kayboluyor ve yerleri değişiyor. Bizde bu gizemi çözmek üzere eve giriyoruz. Araştırmamız sırasında bulmamız için bize eşyalar gösterilecek. Eşya listesini sağ tarafta görebilirsiniz. Bunları odada arayacağız. Her odada 10'ar tane eşya saklanmış. Bulamayalım diye de eşyalar odanın biraz karanlık ve gölgeli tenha yerlerine konulmuş. Aynı zamanda boyut ve renkleride resimdekinden az da olsa farklılık gösteriyor. Oyunun çözümü için yardım butonuda konulmuş. Sağ üst köşedeki içerisinde hint yazılı çember belirli aralıklarla turuncu renk ile doluyor. Bizde buton yardım için kullanılabilir olduğunda buraya tıklayıp eşyalardan bir tanesinin yerini öğrenme hakkına sahip oluyoruz. Yardımı çember her renk ile dolduğunda kullanabiliriz. Güzel bir eşya bulmaca oyunu.

Nasıl Oynanır;


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

House on the Hill

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar