güzel
yeni
Kafesteki Hayvanlar

Kafesteki Hayvanlar

Tuşlar:

fare
Kafesteki Hayvanlar oyunu. Kafese kapatılmış kedi ve köpekler var. Sandıkları ve kasaları patlatarak bu hapsedilmiş hayvanları kurtar.

Nasıl Oynanır;

Start game ve play butonlarına bastığımızda oyun başlıyor. Kafes içerisine konmuş yavru hayvanları kurtarmalıyız. Sırasıyla kedi, köpek ve maymunları kurtardığımız bölümler oynayacağız. Kafes içindeki hayvanın etrafını kasa ve kutularla kapatmışlar. Ayrıca tuğlalar ve buz küpleride bulunuyor. Bazen de bizim bunları patlatmamızı engellemek için önümüze demirden bloklar konuyor. Top fırlatarak tüm bunları patlatıp kafesi de yok edelim ki kafesteki hayvan özgür kalsın.

Fırlattığımız top yere düştüğünde bir can hakkımız azalıyor. Yeniden top fırlatma hakkı sayısı sağ taraftaki kalp resminin yanında yazacak. Raketimizle topu düşürmeden yukarda tutmalıyız. Oyunun içerisinde de can hakkı ve bazı özellikler kazanılıyor. Kutuları patlattığımızda içlerinden aşağı düşen nesneleri raketğimizle yakalayacağız. Yalnız bombayı almıyoruz, topu ve raketi patlatıyor. Diğerleri ise can hakkı, raketi büyütme, demir toplar, mıknatıs raket, top sayısını çoğaltma gibi özellikler kazandıracak.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cage Breaker

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar