güzel
yeni
Obur Kedi 4

Obur Kedi 4

Tuşlar:

fare
Obur Kedi 4 oyunu oyna. Obur Kedi ile dünya gezisine Afrika'da devam ediyoruz. Sevimli aç kediyi besle ve yemek yedirerek karnını doyur.

Nasıl Oynanır;

Yükleme tamamlandıktan sonra çıkan ok işaretlerine sırasıyla tıklıyoruz. Üç kere bu oklara tıkladıktan sonra kedinin hikayesini gösteren resimler gelecek. Burayı faremizle tıklayıp geçelim. Bölüm listesi açılacak. İlk bölüme tıkladığımızda oyuna başlıyoruz.

Kedi ile Afrika turunda ilk uğrayacağımız ülke Cezayir. Oyun bölümleri Büyük Sahra Çölü'nde geçiyor. Daha sonra kedimiz sırasıyla; Fas'ın Kazablanka şehrindeki 2. Hasan Camisi, Tunus'taki Kartaca Harabeleri, Tanzanya'nın Kilimanjaro Dağı ve son olarakta Zambiya'da bulunan Victoria Şelalesi'ni geziyor. Oyunda acıkan kedimizi beslediğimizde bir sonraki geziye yani bölüme geçeceğiz. Yukardaki meyveyi yuvarlayıp kedinin üzerine dşürmeliyiz. Bunun için meyvenin yolu üzerindeki blokları patlatabilir ve araçları kullanabiliriz. Buz bloklarının üzerlerine tıkladığımızda patlıyor. Yaylı düzenekler ise üzerine tıkladığımızda fırlatma özelliği ile bize yardımcı oluyor. Oyun alanına 3 adet yıldız konulmuş. Yuvarlanan meyve ile bunlarıda topladığımızda yıldız puanı alıyoruz. İstersek bunlarıda toplayabiliriz. Yıldızları toplamak mecburi değil, bölümü geçmek için yemeği kediye ulaştırmak yeterli. Bölümler ilerledikçe yemeğin önüne farklı engeller çıkıyor. Yemek hırsızı örümcek ve elektirik tuzakları ilk karşılaşacaklarımız. Yemeği bunlara yakalanmadan kediye götürmeliyiz. Blokları patlatıp kediyi besliyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cat 4: Around Africa

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar