güzel
yeni
Obur Kedi 3

Obur Kedi 3

Tuşlar:

fare
Obur Kedi 3 Oyunu Oyna. Kedi Asya turunda. Tekir kedimize Türkiye İstanbul Sultan Ahmet Cami önünde simit yedir. Sevimli aç kediyi besle ve doyur.

Nasıl Oynanır;

Continue ve play yazılarından devam edelim. Alt taraftaki 1. bölümden oyunu başlatalım. yolculuğuna istanbul Sultan Ahmet Cami önünde başlayan tekir kedi onu beslememizi bekliyor. Turuncu renkli kedi yerinde dururken bizde ona susamlı simitleri yedireceğiz. Aç kedi besleme oyunu ile yapmamız gereken cam bloklarını patlatmak ve simitin kedimize doğru yuvarlanmasını sağlamak. Simit yuvarlanırken yıldızlarıda topladığımızda oyunu yıldızlı zorluk seviyesinde geçmiş oluyoruz. Oyunda her ülkede 5 defa kedimizi besliyoruz. Kedimiz sırasıyla İstanbul'dan sonra asya turuna Tayland'ın Bankok şehrindeki Büyük Kraliyet Sarayı, Kuzey Hindistan'ın Agra şehrindeki Tac Mahal, Çin'in Pekin şehrindeki Tiananmen Meydanı, Gürcistan'ın Ahmeta şehrindeki Alaverdi Manastırı ve Malezya'nın Kuala Lumpur şehrindeki Petronas İkiz Kuleleri ile devam edecek.


Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Cat 3: Around Asia

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar