güzel
yeni
Akıllı Kedi

Akıllı Kedi

Tuşlar:

hareket: yön tuşları veya w,a,s,d, düğmeye basma: aşağı hareket tuşu
Akıllı Kedi oyunu oyna. Kurnaz ve yaramaz turuncu kedi iş başında. İplik yumağı peşinde koşan güzel bir sevimli kedi macerası oyunu.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına basıyoruz. Açılan bölüm listesinden 1. seçeneği tıkladığımızda oyun başlayacak. Yaramaz ev kedisi iplik yumakları ile oynarken yumaklar etrafa dağılıp dışarı kaçıyor. Kedimiz de yumakları toplamak için çatılarda gezindiği maceralı bir yola çıkıyor.

Kedi geçmesi gereken engelleri aklı ve zekasını kullanarak aşacak. İlk bölümlerde parkuru zıplatma özelliğimiz ile geçebiliyoruz. ilerleyen bölümlerde oyuna kutular, renkli toplar ve asansörler gibi farklı araçlar eklenecek. Kutu ve topları iterek ihtiyacımız olan yere götüreceğiz. Asansörleri ise düğmelerine basarak çalıştırıyoruz. Kediyi ışınlayan borular da var. Boruya atlayan kedi, borunun diğer ucundan çıkıyor. Her bölümde 3'er adet yıldız da kedinin toplaması için konulmuş. Yıldızları da kedi ile zıplayıp toplayalım. Kedi ile engelleri geçip iplik yumaklarını topluyoruz.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Catty

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar