güzel
yeni
Kutuya Düşür

Kutuya Düşür

Tuşlar:

fare
Kutuya Düşür oyunu oyna. Yol çiz ve topları kutuya düşür. Kara kalemle defter üzerine karalamalar şeklinde yapılmış Kutular, toplar ve bunların kutuya atmamızı engellemeye çalışan çarklar ve tahtalar olacak.

Nasıl Oynanır;

Topları yukardan kovaya düşürmek için sağ taraftaki üstünde pencil yazılı kalem resminden kalemi alıp topları kutuya yönlendirecek yolu çizeceğiz. Çizim sırasında kullanacağımız mürekkep sınırlı miktarda, elimizde ne kadar kaldığını şişe resminin içindeki kırmızı seviyesinden görebiliyoruz. Çizim sırasında istemediğimiz bir şekilde yol çizdiğimizge silmek için sağ menüden eraser yazısını tıklayıp silgiyi alır ve silmek istediğimiz yeri fareyle tıklarız. Son yaptığımızı geri almak içinde undo yazısını tıklarız. Çizimi tamamladıktan sonra topları yukardan kutuya bırakmak için yuykardan ikinci sıradaki üçgen işaretine basıyoruz. Topları kutuya sokmayı başarırsak yeni bölüme geçiyoruz. takıldığınız yerlerde bölümün nasıl geçildiğini öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Oyun Dedem eğlenceli oyun oyna.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Scribbles 2

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar