güzel
yeni
Müthiş Mantar Avcısı

Müthiş Mantar Avcısı

Tuşlar:

hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare, silah değiştirme: q,e veya 1,2,3,4,5,6(klavyenin üst kısmındaki sayılardan), düğmeye basma: boşluk tuşu, bomba fırlatma: f veay ctrl
Müthiş Mantar Avcısı oyunu. Mantar toplamak için yola çıkan çılgın adam korkunç ve bir o kadarda saldırgan robotlarla karşılaşıyor.

Nasıl Oynanır;

Play butonlarına bastığımızda oyun başlıyor. Elinde sepeti ormanda mantar toplayan kahramanımızı yöneteceğiz. Daha fazla mantar toplamak için ilerledikçe tehlikeli bir bölgeye gireceğiz. Savaşçı robotların bulunduğu bu yerden çıkmak çok kolay değil. Çılgın adamımız robotları yok ederek yolun sonuna ulaşmalı. Bazı kapıları açacak ve asansörleri çalıştıracak düğmeler bulunuyor. Çevrede bunları bulup boşluk tuşu ile açık hale getireceğiz. Başlangıçta kırmızı renkte olacaklar, düğmeyi çalıştırdığımızda yeşil renge dönüşüyorlar. Oyunumuz hem bir savaş hemde beceri oyunu özelliklerini taşıyor. Geçmemiz gereken tuzaklar ve engellerle sınırlarımızı ölçen zorlu bölümler var. Eğer canımız tükenirse bir önceki yerden başlıyoruz. Sol üst köşede yeşil bir çubukla kalan can gücü gösteriliyor. Yine sağ üst köşede de elimizdeki saldırı araçları sıralanıyor. Kutuları patlatarak cephane ve can gücü almak mümkün. Ayrıca duvarda bulunan yeşil bir araçtanda can gücünü doldurabiliyoruz. Müthiş mantar avcısı ile serüven dolu bir savaş oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Awesome Mushroom Hunter

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar