güzel
yeni
Canavar Savaşı
Canavar Savaşı
İmparatorluk Kurma
İmparatorluk Kurma
Viking Savunma
Viking Savunma
Kaleyi Zombilerden Savunma
Kaleyi Zombilerden Savunma
Yalnız Asker
Yalnız Asker
Tank Takımı
Tank Takımı
İsyancılar 2
İsyancılar 2
Bayrak Savaşı
Bayrak Savaşı
Zombi Virüsü
Zombi Virüsü
Uzay Gemisi Geliştirme 2
Uzay Gemisi Geliştirme 2
Zombi İstilası
Zombi İstilası
Gezegen Savaşları
Gezegen Savaşları
0%
Tam ekran ayarları için farenizi sağ üste getirin ↗
+ - 100%

Reklam

Oyun Videosu

Süper Tank

Tuşlar:

sürme: w,a,s,d veya yön tuşları, ateş: fare

Açıklama;

Süper Tank oyunu oyna. Küçük tanklar savaşıyor. Yeni atari tank savunma savaşı oyunu. Tankla savaş ve üs bölgesini savun. Bombaları ve tankları patlat.

Nasıl Oynanır;

Play yazısına tıklıyoruz. Battle butonundan devam edeceğiz. Ok resmine ve tekrar battle butonuna basarak ilerlediğimizde oyun başlıyor. İlk olarak deneme bölümü oynayacağız. Küçük tankı sürelim. Önümüzdeki blokları patlatarak ilerleyelim. Oyun alanının ortasında bulunan savunma silahının yanına gidiyoruz. Tam yanına gelip bir kaç saniye bekledikten sonra silah çalışır hale gelecek. Daha sonra saldıran düşman tankları ile savaşıyoruz. Hepsini patlatıp yeni bölüme geçeceğiz. Savaşırken bomba kutularını patlatıp geride kalan puanları topluyoruz. Bunlarla bölüm arasında minik tankımızın özelliklerini geliştireceğiz. Oyun alanındaki cephane kutularınıda alıp kullanabiliyoruz. Amacımız üs bölgesini saldırılara karşı korumak. Kaç tane tank saldıracak sağ üst köşede yazıyor. Sol üst köşede ise kalan can hakkımız gösterilecek. Tankla bölge savunması yap. Haydi bakalım, tanklar savaşıyor. Atari oyunlarına benzer yeni tanklı savunma yapma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Super Battle City
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!!!