güzel
yeni
Pinball Zuma

Pinball Zuma

Tuşlar:

fare
Pinball Zuma oyunu oyna. Pinball Zuma oyununda bu kez balonlarımızı pinball masasında patlatıyoruz. Pinball topu fırlat ve balonları patlat.

Nasıl Oynanır;

Oyunda amacımız zuma oyunlarında olduğu gibi bütün balonları patlatmak olacak. Fırlattığımız topları aynı renkteki balonların yanına göndermeliyiz. En az iki tane aynı renkteki balonu yine aynı renkte balonla vurduğumuzda patlıyorlar. Balonumuz pinball masasında yıldızlı şekillere çarparak sekebiliyor. Bonus puan toplamak için üzerinde rakam yazılı yerleri hedef alarak balonlarımıza atış yapıyoruz. Pinball masasında ilerleyen balonlar çıkış kapısına doğru ilerliyor. Balonları çıkışa ulaşmadan patlatmalıyız. Zuma atışı yaparken her balonu kendi renginin yanına göndermeli ve mümkün olduğunca çabuk patlatmalıyız. Balonlar çıkış noktasına ulaştıklarında ilk bölüme tekrar dönüyoruz. Balonların içinde kolayca patlatacağımız aynı renkteki yanyana balonları öncelikle bitirip zaman kazanmalı ve tek kalan renklerin aralarındaki balonları yok ederek daha az tek kalımış balon bırakmalıyız. Aynı renkteki balonların arasındaki tek renkleri patlatmak suretiylede balonları çarpıştırarak patlatır ve zamandan kazanırız. İlerleyen bölümlerde renkler daha karışık şekilde sıralanıyor. Bölümü geçtiğimizde yeni bir pinball masasıyla oyun devam ediyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Pinboliada

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar