güzel
yeni
Fil Zuma

Fil Zuma

Tuşlar:

fırlatma: fare, renk değiştirme: boşluk tuşu
Fil Zuma oyunu oyna. Filli zuma en güzel gerçek bedava zuma oyunlarından bir tanesi. Fil başlı zuma top fırlatıcı ile balonları vurarak patlat.

Nasıl Oynanır;

Start butonuna bastığımızda bölüm haritasına gidiyoruz. Buradan mavi zuma topuna tıklayalım. Şimdi ilk bölüm ile oyuna başlıyoruz. Fil zuma oyununu büyük ekran oynamak isterseniz sayfamızdaki üzerinde ok işareti bulunan tam ekran yapma butonuna basarak oynayabilirsiniz.

Zuma fili hortumunda bir tane top tutuyor. Bu topu aynı renkteki topları hedef alarak fırlatacağız. En az 2 tane aynı renkte yanyana topları vurduğumuzda bunlar patlayacak. Toplar hareket halindeler. Zincir şeklinde ilerleyip çıkıştaki deliğe doğru gidiyorlar. Bizim amacımız hepsini patlatıp deliğe ulaşmalarını engellemek. Bunu yapmak çok zor değil. Fil başlı zuma ile topları fırlatırken hep aynı renklerin yanına fırlatmaya çalışmalıyız. Ayrıca ne kadar hızlı olursak zuma toplarını durdurmamızda o kadar kolaylaşır. Tüm topları yokettiğimizde yeni zuma bölümüne geçiliyor. Fil kafalı zuma birbirinden güzel bölümlerle dolu. Filli zuma severek oynayacağınız bir top balon patlatma oyunu.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Mystic İndia Pop

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar