güzel
yeni
Yıldız Filosu

Yıldız Filosu

Tuşlar:

uzay araçlarını seçme ve yönlendirme : fare, seçimi iptal etme: boşluk tuşu, ekranda hareket: w,a,s,d veya yön tuşları, saldırı araçları: z, askerler: x, savunma araçları: c, görev: v
Yıldız Filosu oyunu oyna. Uzay gemilerini kontrol edip kaptanlık yaptığımız yıldız savaşları ve uzayda gezegen ele geçirme oyunu.

Nasıl Oynanır;

Komutamız altındaki galaksi filoları çıktıkları görevde uzay korsanları tarafından saldırıya uğruyor. yıldız filomuzla saldırgan uzay araçlarını yok edip gezegenleri ele geçirerek bölümleri geçiyoruz. Galaksi filomuzun sahip olduğu gezegenlerin üstüne iki kere tıkladığımızda gezegen menüsü açılıyor ve bu gezegende yaptığımız inşaa ve üretim kısımları karşımıza çıkıyor. Burada gezegeni güçlendirebilir, sağ üst menüdeki units kısmından yıldız filomuza yeni uzay araçları üretebiliriz. Oyunda gitmemiz gereken yerler sağ alt köşedeki haritada kare şeklinde gösteriliyor. Yıldız Filosu içindeki uzay araçlarını faremizle seçip göndermek istediğimiz noktaya tıklıyoruz. Haritaya tıklayıp göndermemiz gereken yere daha hızlı ulaşabiliriz. Bölümler ilerledikçe oyunda yıldız filosunun özellik ve araç çeşitleride artacaktır. Bir gezegeni ele geçirdiğimizde o gezegen için gerekli uzay araçlarını üretip göndererek tamamen kontrolümüz altına alıyoruz. Bir bölümü geçtiğimizde yeni bölüm başlamadan önce açılan sayfanın sol tarafında harita ve görev yerleri gösteriliyor, bölümü başlatmadan bu kısma biraz gözatmakta oyunu kolaylaştıracaktır.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Star Squadrons

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar