güzel
yeni
Su Tüneli

Su Tüneli

Tuşlar:

fare
Su Tüneli Oyunu Oyna. Fabrikamız için gereken su kaynağı ve petrol yerin altındaki mağaralarda. Su ihtiyacı için bu kaynakları yukarı çıkartmalıyız. Toprağı kaz ve su yolu yap.

Nasıl Oynanır;

Play yazılarına ve 1. bölüme tıklayıp oyunu başlatalım. Suyun bulunduğu mağaradan fabrikanın altındaki borunun ucuna doğru faremizle toprağı kazarak tünel açacağız. Böylece su boruya doğru akacak ve fabrikamız için gerekli su ihtiyacı sağlandığında bölümü geçeceğiz. Zengin yeraltında mücevherler de var. Su yolumuzu buralardan geçirerek elmasları toplayıp bu puanlarla tünel açmada ihtiyacımız olan çeşitli özellikler alıyoruz. Elmaslarla özellik almak için sol üst kısımdan buy yazısını tıklıyoruz ve özellik alma sayfası açılıyor. Buradan aldığımız dinamit ve su pompası gibi araçları oyunun sağ üst köşesindeki çanta resmindeki menüden alarak kullanıyoruz. Topladığımız elmaslar aynı zamanda bölüm geçmek içinde kullanılabiliyor. Geçmekte zorlandığımız bölümde elmasları kullanıp bir sonraki bölüme atlıyoruz. Bunu yapmak için sol üst kısımdaki durdurma işaretine tıklayıp açılan menüden skip level yazısını seçiyoruz ve 5 elmas karşılığında bir sonraki bölüm açılıyor. Oyunda bir de yardım kısmı var. Üst taraftaki soru işaretine tıkladığımızda nerden tünel açacağımız gösteriliyor.

Oyun Türü;

Flash ile yapılmıştır. Oyunu oynayabilmeniz için Adobe Flash eklentisinin yüklü olması veya izin vermeniz gerekmektedir.

Oyunun Orijinal Adı;

Need Water!

Oyunu Oyna

Aynı Tür Oyunlar